יוליוס מיינל ישראל

יוליוס מיינל הינו מותג קפה בינלאומי אוסטרי המיוצגת על ידי חברת א.ב. גלובל פוד 2008 בע”מ, יוליוס מיינל מספקת שרות למעל 300 בתי עסק מרוצים ביניהם בתי קפה, מסעדות ובתי מלון. קיימים משווקים מורשים באזור הצפון – “קפה הגליל” ובאזור המשולש – “ערב אספרסו”. מרכיבי ההצלחה של החברה מסורת הקפה שלנו – זו הגאווה שלנו חברת Julius Meinl מייצגת את תרבות צריכת הקפה כבר למעלה מ-150 שנה. השם Julius Meinl – שם נרדף למסורת הקפה האוסטרית. עם Julius Meinl מובטח תמיד קפה באיכות הגבוהה ביותר. ליוליוס מיינל בכלל ולמוצרי הקפה שלה בפרט מוניטין מעולה בכל העולם.

ההיסטוריה של החברה

Julius Meinl חברה עולמית מובילה, אשר מציעה ללקוחותיה קפה ותה איכותיים כבר מעל – 150 שנה. ההיסטוריה של החברה מתחילה בשנת 1862, כאשר Julius Meinl פתח את החנות הראשונה שלו במרכז וינה, ומכר קפה ירוק. הוא יצר תערובות של קפה והיה הראשון שהתחיל לקלות קפה ולמכור פולי קפה קלויים וטריים. בשנת 1891 הקים Julius Meinl את המפעל הראשון שלו לקליית קפה. מאז שמו של Julius Meinl מתקשר למסורת הכנת הקפה ומהווה הבטחה לאיכות המוצר הגבוהה ביותר. כיום ממשיכים בני משפחתו של Julius Meinl את דרכו. חברת Julius Meinl מנהלת פעילות עסקית ב-70 מדינות בעולם. ב-18 מפעלים באיטליה ואוסטריה מייצרים את תערובת הקפה וקולים אותו על פי טכנולוגיה ייחודית בין המוצרים אלו נכללים המותגים קרם קפה ברוס קפה קפה דלמורו ועוד. בכל העולם נפתחים בתי קפה, סופרמרקטים ומרכזי קניות הנושאים את השם יוליוס מיינל. בשנת 1924 יצר הצייר ג`וזף בינדר את הלוגו המפורסם של החברה: ילד שחום עור חובש תרבוש, הלוגם קפה. בשנת 2004 עובד הלוגו על ידי המעצב הנודע מאטאו טון. הוא גם יצר את האוסף החדש של הכלים המעוצבים של החברה. החל משנת 1999 Julius Meinl מייצאת את מוצריה באופן אינטנסיבי לשווקים של מרכז ומזרח אירופה, ארה”ב, רחבי אסיה וישראל.

איכות

איכות המוצר – הבטחה לכך שהלקוח סומך עלינו פיקוח תמידי על האיכות, החל מקטיף הפולים ועד המכירה. בחירה קפדנית של פולי הקפה מהאזורים המובחרים ביותר. תערובות מיוחדות עבור קייטרינג, מסעדות, בתי קפה בתי מלון ובתי אב נקלות במפעלי Julius Meinl באוסטריה ובאיטליה. קלייה ייחודית של יוליוס מיינל מבטיחה טעם קפה מעולה וקרמה משובחת. Julius Meinl מעסיקה רק מומחים ברמה הגבוהה ביותר המתמחים בקלייה ובהרכבת התערובות השונות.

הלקוח סומך עלינו ובצדק!

משנת 1862 Julius Meinl מספקת קפה באיכות גבוהה לבתי הקפה של וינה, למסעדות ולבתי קפה ברחבי העולם. בדיקה קפדנית של האיכות מבטיחה רמה גבוהה ביותר של כל המוצרים. לימוד תמידי של עובדי נציגויות החברה ושל צוותי העבודה של הלקוחות, מבטיח שירות מושלם שאין אנו מתפשרים עליו.

הלקוחות שלנו מקבלים את השירות הטוב ביותר

  • – אחריות על מקצוענות הצוות
  • – אחריות מלאה על מגוון המוצרים המורחב שלנו.
  • – שירות וייעוץ אישי לכל לקוחותינו
  • – הסברה מלאה על עולם הקפה המורחב.
  • – אמינות ומקצועיות זה המוטו שלנו, נשמח לתת לכם שירות!
אנא בחר את המוצר שלך

אנו משתמשים ב-Cookies שלנו ושל צדדים שלישיים למטרות אנליטיות וכדי להראות לכם פרסום הקשור להעדפותיכם על סמך הרגלי הגלישה והפרופיל שלכם.

דילוג לתוכן