מבצע קפסולות קפה

מבצע

באר שבע והדרום

אזור ירושלים

תל אביב והמרכז

חיפה והצפון

הלקוחות שלנו מקבלים את השירות הטוב ביותר

  • – אחריות על מקצוענות הצוות
  • – אחריות מלאה על מגוון המוצרים המורחב שלנו.
  • – שירות וייעוץ אישי לכל לקוחותינו
  • – הסברה מלאה על עולם הקפה המורחב.
  • – אמינות ומקצועיות זה המוטו שלנו, נשמח לתת לכם שירות!

הלקוח סומך עלינו ובצדק!

משנת 1862 Julius Meinl מספקת קפה באיכות גבוהה לבתי הקפה של וינה, למסעדות ולבתי קפה ברחבי העולם. בדיקה קפדנית של האיכות מבטיחה רמה גבוהה ביותר של כל המוצרים. לימוד תמידי של עובדי נציגויות החברה ושל צוותי העבודה של הלקוחות, מבטיח שירות מושלם שאין אנו מתפשרים עליו.

איכות

איכות המוצר – הבטחה לכך שהלקוח סומך עלינו פיקוח תמידי על האיכות, החל מקטיף הפולים ועד המכירה. בחירה קפדנית של פולי הקפה מהאזורים המובחרים ביותר. תערובות מיוחדות עבור קייטרינג, מסעדות, בתי קפה בתי מלון ובתי אב נקלות במפעלי Julius Meinl באוסטריה ובאיטליה. קלייה ייחודית של יוליוס מיינל מבטיחה טעם קפה מעולה וקרמה משובחת. Julius Meinl מעסיקה רק מומחים ברמה הגבוהה ביותר המתמחים בקלייה ובהרכבת התערובות השונות.

מעל 10,000,000 כוסות קפה שלנו נמכרות מדי יום בעולם

home newsletters

בעל עסק?

קונה הרבה קפה לעסק שלך?

שלח אלינו פרטים לקבלת הצעה אטרקטיבית

מי אנחנו

Julius Meinl הינו מותג קפה אוסטרי בינלאומי המציעה ללקוחותיה קפה ותה איכותיים כבר מעל ל-150 שנה. החל משנת 2008 יוליוס מיינל החלה את דרכה בישראל. כיום מיוצגת על ידי חברת א.ב. גלובל פוד 2008 בע”מ, יוליוס מיינל מספקת שרות למעל 300 בתי עסק מרוצים ביניהם בתי קפה, מסעדות ובתי מלון. מרכיבי ההצלחה של החברה מסורת הקפה שלנו – זו הגאווה שלנו חברת Julius Meinl מייצגת את תרבות צריכת הקפה כבר למעלה מ-150 שנה. השם Julius Meinl – שם נרדף למסורת הקפה האוסטרית. עם Julius Meinl מובטח תמיד קפה באיכות הגבוהה ביותר. ליוליוס מיינל בכלל ולמוצרי הקפה שלה בפרט מוניטין מעולה בכל העולם. קרא עוד…

אנא בחר את המוצר שלך

אנו משתמשים ב-Cookies שלנו ושל צדדים שלישיים למטרות אנליטיות וכדי להראות לכם פרסום הקשור להעדפותיכם על סמך הרגלי הגלישה והפרופיל שלכם.

דילוג לתוכן